Türkiye’yi Muz Cumhuriyeti sanan gafiller… (*)

16.7.2016


Bu nasıl bir cesarettir bilinmez. Ama bilinen gerçek o ki Türkiye’yi Muz Cumhuriyetine çevirmek isteyen bir güruhun olduğu açık.

Darbe, vatandaşın özgür iradesine konulan bir kısıtlamanın yönetim birimlerinde tezahür ettirilmesidir. Elinde silah olan mankurtların kendi küçük beyinlerinde oluşturdukları “tırnak arası” yurt sevgisi, böylesi kalkışmaları akıllarınca haklı gösterir.

Cobra helikopterler ile Genelkurmay’a ve Hava Kuvvetleri’ne ateş açarak bu merkezleri baskı altına almaya çalışanlar kim…

Bu noktaya kadar gelebilen bir avuç korsan, koskoca ülkenin tarihine bir kara leke olarak düşmüştür.

Ülkenin polisine kurşun sıkan, ekranlarda elinde silahı ile vatandaşına, ülkesine silahını doğrultmuş en alt düzeydeki askerlere talimat verip ve adına “Yurtta Sulh Konseyi” dedirten bu hain şebekeyi tanımıyor, ülkeyi kaosa sokan bu kendinden menkul yapının başımızdan def edilmesi için Milletimizin tüm unsurlarıyla seferber olması gereğine inanıyoruz.

(*) Bu yazı 15.07.2016 darbesi sırasında Bozyazı’da kaleme alınmış ve 16.07.2016 saat 00.15 de www.fitrathaber.com sitesinde yayına alınarak gruplarda paylaşılmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir